Apie mus

Šiluma – Jaukumas Jūsų namams!

Mes esame šeimos verslas, kuris savo duris Jums atvėrė 1996 metų balandžio pirmąją. Ir tai ne pokštas! Buvome vieni pirmųjų Lietuvoje pradėję prekiauti židiniais ir krosnelėmis.
Per tris dešimtmečius galime pasidžiaugti ne tik tuo, kad auga trečioji karta, bet ir tuo, kad šimtams namų, savo siūlomais produktais, suteikėme šilumos ir jaukumo.
Žinoma, per šiuos metus buvo visko: naujų pažinčių, vertingų pamokų, neapsieita ir be klaidų. Tačiau tik jų dėka, dabar Jums galime pasiūlyti aukščiausios kokybės prekes, kurios yra pelniusios ne vieną kokybės ir dizaino apdovanojimą.

Mes Jums siūlome geriausius Europos prekės ženklus: Skandinavijos pasididžiavimą krosnelių ir ugniakurų prekės ženklus “Dovre” bei “Morso”, Itališkos klasikos ir dizaino perlus “Thermorossi” ir “La Nordica”, Ispaniško modernizmo simbolį iš Katalonijos “Rocal”, biožidinius “Vauni”, kurie pasižymi Švediška kokybe ir unikaliu dizainu ir dar daugelį kitų …

Per kelis dešimtmečius supratome ir tai, kad visų dažniausiai prekės išparduodamos, nes kiti žmonės jomis niekaip nesusidomi. Tad kodėl gi Jūs turėtumėte norėti jas įsigyti?
Mes savo prekių neišpardavinėjame, nes jas Jums siūlome geriausiomis kainomis.

“Gyvenimo esmė – vidinė laimė. Namų esmė – laimė būti juose.”

Leiskite Jūsų namams suteikti jaukumo, o Jums teliks mėgautis natūralią ugnies liepsna ir jos suteikiama šiluma.